Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis Stołowy - rozmowy.
#1
Witajcie Smile na wstępie zaznaczę, jak w nazwie, rozmowy dotyczące tenisa stołowego. Jeżeli jest/był taki temat, lub cokolwiek nie pasuje wam, ppproszę wtedy o usunięcie tematu. Mam swój własny problem. Wiem, że gumy do tenisa nie zachwycają, mianowicie Tenergy - czerwona, Joola - czarna. Z czarnej gumy nie jestem zadowolony, lecz ja nie o tym.
Na początek kilka pytań.
Czy dało by się zmienić czarną gumę, nie płacą przy tym większej kwoty niż 100zł? Jeżeli tak to na jaką?
Co do stołów jestem zainteresowany tą czerwono-czarną podporą, która umila treningi gry,którą można zobacz na filmie, jak się nazywa ta rzecz?
http://www.youtube.com/watch?feature=fvw...Dro_4&NR=1
Z góry dzięki za wyjaśnienia. ^^
Reply
#2
Usuń "s" z https. Powodzenia z tematem. Oby nie umarł.

P.S. Napisz coś o tym sporcie. Jakieś ciekawostki lub coś. Temat będzie bardziej atrakcyjny.
Reply
#3
Lubię? Lubię ciekawostki dotyczące tenisa stołowego, porady jak grać. Latem zeszłego roku byłem na obozie tenisowym. było całkiem ciekawie. Ale za radę tamtejszego trenera powiem coś otwarcie. Dziewczyna obrażała się, że przegrywa. Graliśmy na punkty i ona przegrywała(niespecjalnie ze mną). Następnie wkurzyła się i przestała grać. Trener podpowiedział jej, że w życiu - w tenisie - nie można się poddawać. Nawet jeżeli przegrywasz uśmiechaj się do przeciwnika. Choćbyś miał przegrać nie denerwuj się z tego. W życiu normalnym, u nas w klubie myślę, że jest to świetna rada. Jeżeli przegrywam z lepszym, wiem że nie ma rady. Nie mogę nic zrobić, więc cieszę się z wyniku, nawet z przegranej.
Co do mnie Lucjan Błaszczyk jest jak na razie dla mnie wzorem do naśladowania. Większość z filmów z jego występem obejrzałem. Nie wiem czemu, ku mojej rozpaczy, gdy patrzę w np. nie tylko ich gry lecz także treningi backhand(chyba dobrze napisałem Wink) forhend wydaje mi się, że wszystko jest proste. Ale gdy przychodzę do stołu grać często wiele rzeczy mi się nie udaje.
Ostatnio Lucjusz rozegrał ciekawą pokazówkę podobno w Wieliczce. Zapraszam do obejrzenia Tongue.
http://www.youtube.com/watch?v=mNtJXNWHvVw
Reply
#4
Chodziłem na treningi. Troszkę się tam nauczyłem grać(najlepszy w szkole)ale potem przestałem chodzić bo mi się nie chciało
Reply
#5
"FAJNIE" się odbija "Bekhendem" i tak piłka szybko leci O_o .


Czarna a Czerwona guma, jest jakaś różnica? Big Grin
Reply
#6
Kolor. Lubię tenisa, chciałem iść nawet do dobrej szkółki ale okazało się, że trener miał zawał. Angry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)