Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odżywki - pomocy
#11
Brick 
A jakieś suplementy to co polecacie ? Bo odżywki wiem ,że szkodzą .
Reply
#12
spalacz tłuszczu lkarnityna fat burner suplementy
Reply
#13
Tongue 
AtGÓRA
GIŃ! On am 15 lat, nie ma cyklów, nie ma kogoś, kto mógłby mu je złożyć, jeszcze rośnie, a Ty mu fat burnery chcesz dawać? Nazwałbym Cię jakoś, ale zasady forum mi zabraniają. Fat burnerami, bez odpowiednich odzywek w wyliczonych ilościach organizm zaczyna spalać mięśnie, nie mówiąc o tym, że mogą zahamować wzrost. Weleze nie czytaj tego co kolega pisze, bo możesz sobie narobić kłopotów ze zdrowiem.

Weleze:
Chłopcze, Tobie każda odżywka teraz szkodzi, bo sprowadzi Ci nieodwracalne zmiany w gospodarce hormonalnej, po 21-22 roku życia nie ma już strachu, ale teraz?
Z resztą nie wiem co Ty chcesz brać? Kretę? Twój organizm w tym wieku sam ją produkuję w dużych ilościach. Ja sam jadę pompki, jestem w Twoim wieku, mam bicka jak dorosły facet, mimo tego, że nawet niegroźnego koktajlu proteinowego nie łkałem, bo nie są potrzebne. Rok pojedziesz 3 serie pompek dziennie, to się zbudujesz, to jest najlepszy rozpis ćwiczeń. Big Grin Teraz kulturystyka schodzi na psy, wszyscy chcą zastępować ciężką pracę chemią, a tak się nei da osiągnąć prawdziwych efektów i wyrobić prawdziwych mięśni. Odżywki i proteinki mają na celu dostarczenie substancji, których nie zjadasz wystarczających ilości, podjesz chudego twarogu, drobiu i już masz odżywkę. Gdyby były bez nieznanych dodatków mających na celu zwiększenie objętości białka w suchej masie, to mógłbyś brać, ale, niestety trzeba uważać. Z odżywek, kierując się opiniami starszych znajomych i zawodników MMA, to skoro koniecznie chcesz polecam Ci firmę Iron Horse. Ale na razie szkoda szmalu. Wink
Reply
#14
Odżywka Harloka jest specjalna i jedyna w swoim rodzaju. Zbiera przez miesiąc swoje nasienie (oczywiście dobrze się przy tym odżywiając, by odżywka miała jak najwięcej witamin) a poźniej ją wciera w swoje włosy, dlatego są takie piękne.
Reply
#15
A powiedz mi to jest dobre ? http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_HMB_1250_XXL_Tabs-opis2111.html
niby nie odżywka.
Reply
#16
szajs.
Reply
#17
Skończ L-karnityna to aktywny składnik każdego fat burnera, a nie oddzielna substancja, chociaż można ją dostać. Kreta zatrzymuje poziom wody w organiźmie, daje pompę, ale po odstawieniu masz gwałtowne spadki kondycji i formy, co jest strasznie deprymujące.
Reply
#18
Masz 15lat ? Nie radzę w tym wirku brać odżywek.Poczekaj jeszcze z rok przynajmniej
Reply
#19
Thumbs Down 
Czyli jade na sucho ok . Wink
A co bym musiał jeść ? Ryby, jajka ?
Reply
#20
Sad 
Jak będziesz jadł jajka to ptaszek Ci urośnie dobry suplement.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)