Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening - ping pong.
Brick 
Siemka. Daje plusy od razu piszę. Otóż zapisałem się na treningi do klubu tenisa, i kurde nie wiem co mam wziąć oprócz rakietki(jakieś rzeczy), jak wyglądają takie treningi, co robi trener, jak trenuje(praktycznie czy teoretycznie)? I kto to jest Tadeusz Łabędź, bo słyszałem, że to jakiś mistrz polski ale nawet na google to nie ma. Bo on mnie będzie "uczył". Big Grin
Reply
Najpierw proponuję Ci skorzystać z pobliskich drzew. Dzięki którym wytworzysz biurko z narzędziami, potem wycraftuj drewniany kilof, wydobądź kamienia, a potem musisz sobie radzić.

......................................

Myślę, że to, jak wyglądają treningi zależy od trenera, jeśli jest dobry z pewnością przy wyćwiczonej technice teorię będziesz miał w palcu, ale skoro nie mieliśmy u tego samego typa treningu to skąd nam to wiedzieć. Weź byle strój na wf no i oczywiście wodę, przed treningiem zjedz coś z wysoką wartością energetyczną. Mars i jest dobrze. Na treningu Cię już poinstruują.
_
Reply
Ręcznik,wode,strój do przebrania(taki jak od wf możesz) i ewentualnie jakiegoś batona Big Grin,zależy od trenera Tongue.
Reply
Information 
Wiadomo strój nie krępujący ruchów. Buty nie ślizgające się. Jakiś napój.
Piłeczki i rakietkę też weź, bo może się okaże, że będziesz musiał swoich używać.

Co do tego twojego trenera, to wyczytałem, że bardzo dobrze trenuję i on zapoczątkował w twoim rejonie tenis stołowy, w sensie, że na większą skalę.

AtDół:

Tutaj coś piszą o nim właśnie:
powisle.prawdemowiac.pl/newsreader/items/ping-pongowa-pasja.html
Reply
Jak możesz, to daj stronke gdzie to przeczytałeś. Smile
Reply
Weź wodę, rakietę, ręcznik, piłeczki, a myślę, że trening będzie praktyczno-teoretyczny (ja taki miałem).
Reply
Weź to co na wf. Przydadzą Ci sie buty z jasna podeszwą.
Ogólnie na 1 treningu to moze Ci byc nudno. Prawdopodobnie bedzie Cie uczyl forehandu i backhandu. Ewentualnie wprowadzenia pilki-serwu. Ale wątpie.
Gram w pingponga od 6 lat Smile. Świetny sport by się wyżyć, przyjść do domu, zamknąć powieki i odpocząć. Musisz miec bardzo wytrzymale nogi i byc opanowanym, gdyz do tego sportu potrzeba duzo cierpliwosci. Smile
Reply
Powiedzialabym, ze na pierwszy trening będzie ci potrzebne tylko: koszulka, spodenki, buty, rakietka. Ew. woda/napój izotoniczny.

Na 99% nie bedą ci potrzebne piłeczki, bo to jest na pewno na wyposażeniu. Recznik na pierwszym treningu - wątpie czy aż tak sie zmęczysz.

Co do samego treningu, to najcześciej jest tak, że nie uczysz sie teorii jako takiej, to nabywasz w trakcie, na bieżąco, grając, ale nie w formie wykładu.

I jedyne co wiem nt. Tego trenera, to że grał w III lidze, wiec chuba mistrzem nie jest, no chyba ze moze wcześniej, jakoś indywidualnie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)