Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening - ping pong.
#1
Brick 
Siemka. Daje plusy od razu piszę. Otóż zapisałem się na treningi do klubu tenisa, i kurde nie wiem co mam wziąć oprócz rakietki(jakieś rzeczy), jak wyglądają takie treningi, co robi trener, jak trenuje(praktycznie czy teoretycznie)? I kto to jest Tadeusz Łabędź, bo słyszałem, że to jakiś mistrz polski ale nawet na google to nie ma. Bo on mnie będzie "uczył". Big Grin
Reply
#2
Najpierw proponuję Ci skorzystać z pobliskich drzew. Dzięki którym wytworzysz biurko z narzędziami, potem wycraftuj drewniany kilof, wydobądź kamienia, a potem musisz sobie radzić.

......................................

Myślę, że to, jak wyglądają treningi zależy od trenera, jeśli jest dobry z pewnością przy wyćwiczonej technice teorię będziesz miał w palcu, ale skoro nie mieliśmy u tego samego typa treningu to skąd nam to wiedzieć. Weź byle strój na wf no i oczywiście wodę, przed treningiem zjedz coś z wysoką wartością energetyczną. Mars i jest dobrze. Na treningu Cię już poinstruują.
_
Reply
#3
Ręcznik,wode,strój do przebrania(taki jak od wf możesz) i ewentualnie jakiegoś batona Big Grin,zależy od trenera Tongue.
Reply
#4
Information 
Wiadomo strój nie krępujący ruchów. Buty nie ślizgające się. Jakiś napój.
Piłeczki i rakietkę też weź, bo może się okaże, że będziesz musiał swoich używać.

Co do tego twojego trenera, to wyczytałem, że bardzo dobrze trenuję i on zapoczątkował w twoim rejonie tenis stołowy, w sensie, że na większą skalę.

AtDół:

Tutaj coś piszą o nim właśnie:
powisle.prawdemowiac.pl/newsreader/items/ping-pongowa-pasja.html
Reply
#5
Jak możesz, to daj stronke gdzie to przeczytałeś. Smile
Reply
#6
Weź wodę, rakietę, ręcznik, piłeczki, a myślę, że trening będzie praktyczno-teoretyczny (ja taki miałem).
Reply
#7
Weź to co na wf. Przydadzą Ci sie buty z jasna podeszwą.
Ogólnie na 1 treningu to moze Ci byc nudno. Prawdopodobnie bedzie Cie uczyl forehandu i backhandu. Ewentualnie wprowadzenia pilki-serwu. Ale wątpie.
Gram w pingponga od 6 lat Smile. Świetny sport by się wyżyć, przyjść do domu, zamknąć powieki i odpocząć. Musisz miec bardzo wytrzymale nogi i byc opanowanym, gdyz do tego sportu potrzeba duzo cierpliwosci. Smile
Reply
#8
Powiedzialabym, ze na pierwszy trening będzie ci potrzebne tylko: koszulka, spodenki, buty, rakietka. Ew. woda/napój izotoniczny.

Na 99% nie bedą ci potrzebne piłeczki, bo to jest na pewno na wyposażeniu. Recznik na pierwszym treningu - wątpie czy aż tak sie zmęczysz.

Co do samego treningu, to najcześciej jest tak, że nie uczysz sie teorii jako takiej, to nabywasz w trakcie, na bieżąco, grając, ale nie w formie wykładu.

I jedyne co wiem nt. Tego trenera, to że grał w III lidze, wiec chuba mistrzem nie jest, no chyba ze moze wcześniej, jakoś indywidualnie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)