Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pompki
#41
Ja mam 13 lat i robię 20 pompek. Co do autora:
próbuj kilka razy dziennie, w końcu zrobisz.
Reply
#42
W twoim wieku miałem dużo więcej wzrostu i dużo mniej ważyłem a mimo to i tak wyciskałem ze 3 pompki. Przez 2 miesiące w wieku 13 lat robiłem po 20 pompek i robiłem po 40 pełnych pompek bez przerwy. Dzisiaj już nie ćwiczyłem pompek od dobrego roku i zrobie z 25 pompek.
Systematyczność, to jest najważniejsze w robieniu pompek.
Reply
#43
2kg hantelki ? Wiesz jak się zmęczyć przy ich użyciu ? Nawet większa ilość podnoszenia mniejszych ciężarów daje lepsze efekty, niż jeden raz, super ciężki ciężar. Niby 2kg hantle, ale spróbuj pomachać nimi przez 15 min (odliczając na stoperze) i biegając kółeczka wokół mieszkania. Nawet bez ciężaru, z gołymi dłońmi się zmęczysz Exclamation To tak samo jak z wyprostowaną ręką przed siebie, z ołówkiem w dłoni. Wytrzymaj 5 min, a zobaczysz, jak ciężka jest twoja łapa (i ołówek Cool ). Niby wszystko jest tu oczywiste, ja używam (a raczej używałem) 4kg na hantle. Zależy to od wieku i masy ciała. To ty ustalasz sobie ciężar Wink
Reply
#44
(2011-09-16, 17:05:49)Gokushino Wrote: Nie nie pisałem, że biceps jest potrzebny, wyżej pisali i on sam, że będzie ćwiczył hantlami to ja mu doradzałem co ma ćwiczyć. A może powiesz, że ma ćwiczyć jednom hantlom 2 kg na triceps? Taa napewno coś mu wejdzie. O ile dobrze wiem na triceps hantlom jest jedno ćwiczenie, że ma ręce za głowom i do tego są potrzebne dwie ręce. Przy użyciu 2 kg nie wiem czy ogólnie się zmęczy. Nie znam się? Z kulturystką do czynienia mam już koło 8 lat. tak to zrób pompki szeroko, zobaczymy jak bardzo ci się napnie, prawie nic. Dobra nie chcę się kłócić, skończmy ten temat już.

W sensie 2 pary, czy 2 hantle?
2 hantle mam.


To teraz już nie wiem, od czego mam zacząć... Bo nie chciałbym na razie się przemęczać, tylko zrobić jakiś prolog do tego robienia pompek.
Reply
#45
Ja jestem gruuuby , bo ważę 80kg na ok. 175cm i robię pompki. Dziwne. :3
Reply
#46
Tu chodzi o to, że ja zwyczajnie nie mam siły.(to wyszło z odpowiedzi w tym temacie)
dom
Reply
#47
Shocked 
ja tylko dodam ze 2 miesiace temu mialem ten sam problem, dzisiaj ciagne 30 pompek bez wielkiego problemu. Wystarczy, ze dzien w dzien bedziesz robil i wyjdzie
Reply
#48
W 11 lat nie polecam hantlów jeszcze, co najwyżej: brzuszki, przysiady i jeszcze jak nie możesz męskiej zrobic pomki to zacznij od damskich wiem że to trochę wstyd ale tak nie którzy robili Big Grin
Reply
#49
Ja w Pierwszej Gimnazjum na jednym Wf mam 40 pompek i dwa kółeczka wokół gimnazjum na przywitanie Wink i to nie jest dla mnie wielkim przemęczeniem . W trakcie Wf są jeszcze większe męczarnie .

Moja rada : Mniej grania więcej biegania Big Grin
Reply
#50
(2011-09-16, 17:19:34)Vhailor Wrote: Tragedia. Co taki temat tutaj robi? Sorry, ale "poziom inteligencji" tego tematu jest niższy niż mój numer buta.

"Mam 11 lat, wazę 45kg i nie umiem zrobić pompki!" - perfekcyjny temat do "Rozmów w toku", ale nie tutaj.

Myślisz, że ludzie z forum nauczą cię tego? Młody jesteś, ale zachowaj ten poziom i nie pisz na forum takich głupot. Poszukaj pomocy w ćwiczeniach handelkami.
Z tego co wiem numer buta nie może być niski. Chyba, że ty opanowałeś liczenie wzrostu przez buty.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)