Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snowboarding - dyskusja/pomoc
Tematy o innych sportach istnieją, a sporty zimowe? Nie zauważyłem takowego. Mamy śnieg, mamy ferie, a nikt nie poruszył takiego tematu.
Może są osoby, które jeżdżą na desce i mogą się podzielić swoimi spostrzeżeniami, uwagami.
Ja swoją przygodę ze snowboardem dopiero zaczynam, ale uważam, że mogę się już nazwać amatorem Big Grin
Btw. macie jakieś sposoby jak nauczyć się jeździć ?
Z chęcią poznam Waszą opinię nt jazdy na desce i różnych metod.
Reply
Thumbs Up 
głupio sie przyznać , ale tutoriale do nauki jazdy na snowboardzie brałem z yt Tongue
Polecam
http://www.youtube.com/watch?v=ojJqYyhPB10
Reply
Ja od poprzedniego roku próbuję nauczyć się skakać na hopkach, ale cały czas ręce lecą mi w górę i nie mogę nad tym zapanować, bo od razu tracę równowagę. Chciałabym się nauczyć pochylić się na tyle, żeby złapać deskę w locie. Ma ktoś jakieś porady w jaki sposób można poćwiczyć, żeby to zrobić?
Reply
AtGamic
Czemu głupio przyznać? Poradnik to poradnik, to tak samo, jakbyś się wstydził tego, że nauczyłeś się czegoś z encyklopedii.
Gratuluję wytrwałości ; ]
Koło mnie same niziny, a specjalnych "Tras" nie ma, więc smutno, a po ślizgałbym się, nie powiem, że nie.
Reply
W taki sposób niszczy się, ja wolę jechać ym... Równolegle do stoku, tzn. czubem w dół Big Grin

Cindirella:
To już wyższy poziom, ja jestem zielony... Ledwo potrafię przejechać 500m bez wywrotki Smile
Reply
Ale i tak, to że jeżdżę zawdzięczam swojemu "kochanemu" braciszkowi, ponieważ u mnie była już 100%'towa rezygnacja.. Big Grin
Reply
Nie no, ja na szczęście ten etap już przeszłam. Teraz mogę jedynie poprawiać jakieś szczegóły w postawie i próbować szybciej i bardziej 'pionowo' skręcać, jeśli wiesz o co chodzi. :f A ty na jakim poziomie jesteś? W sensie co Ci jeszcze trudności sprawia w jeździe? Tongue
Reply
Jestem na etapie "spróbuj zjechać bez wywrotki", dopiero "stawiam pierwsze kroki" Smile Później dopiero zajmę się skręcaniem na krawędziach, bo aktualne obroty to są niezaplanowane, a zamierzam wyuczyć się tak, że każdy obór będzie zaplanowany Tongue
Reply
Ja jezdze od 3 lat, z tamtego roku Tongue idealne ladowanie ^^ i47.tinypic.com/o77ndx.jpg
Reply
Najważniejsze to jeździć na krawędziach.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)