Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna/ obrona
Smile 
Witam!
Szukam jakiś piłkarzy ponieważ zaczynam grę w klubie od niedawna ale dość rzadko udaje mi się komuś odebrać piłkę w grze oraz nie mam za dużo siły aby przerzucić piłkę w powietrzu po skosie do rogu w przeciwnej stronie boiska chciałbym abyście mi chociaż mniej-więcej opisali co trenować w domu, na jakiej byś pozycji itp.
za najlepszą odpowiedz będzie +
najlepiej niech udzielają się doświadczeni obrońcy lub gracze z inną pozycją
Reply
Hmm rowerki,brzuszki radziłbym ci iść na siłownię+bieganie parę pompek dziennie może rób a6w?
Reply
trenuj strzały na bramkę
podania
dośrodkowanie
wolne
karne
i rozne

zgadzam sie z pompkami i siłownia
Reply
Hmmm na Obronie sie nie znam bo jestem napastnikiem.
Wyznacz sobie trase do biegenia i cały czas ćwicz szybkość potem z kimś w twoim wieku co jest dobry ćwicz że on atakuje ty obrona.
Reply
Siła kopnięcia idzie od brzucha. On odpowiada za siłę. A odebrać to staraj się być nisko na nogach i kryj przeciwnika od strony bramki.
Reply
Obrona nie jest takka zła jak się wydaję, ćwicz siłę wybicia. A żeby odebrać komuś piłkę należy się skupić na niej i bardzo szybkim ruchem w nią uderzyć. Wydaję się trudne, ale jeśli wykonasz to szybko i niespodziewanie to się uda, pierwszy raz dotkiesz piłkę więc faulu nie będzie.
Reply
Musisz popracowac nad nogami, pobiegac, byc nastawionym psychicznie, ze dasz rade zabrac piłke i wpychac sie w napastników i przy okazji zabrac pilke.. A co do przerzutów to musisz wziąc mocny zamach nogą i stope nakierowac pod pilke i pociagnac noge za pilka, nie zatrzymywac od razu nogi, bo piłka lżej poleci.

P.S. Jestem bramkarzem.
Reply
Podaj GG a postaram sie tobie wytlumaczyc.

PS: 900 post dedykuje wszystkim, ktorzy maniacza w OT.
Reply
dobra a kto odpowie mi na to: jeśli dobiegłem do napastnika i próbuje mnie kiwnąć to zawsze podstawiam mu lewą lub prawą nogę ( zależy z której jest strony ) ale oni przeważnie mi tą nogę przeskakują ale wiem sam że jak chce całym ciałem zablokować go to nie zdążę się przesunąć bo on już będzie 3m ode mnie.

Atup 37680084
Reply
To wjeżdżaj wślizgiem, a zazwyczaj gdy ktos robi zwód z przemachem prawą noga to leci na lewą strone, a gdy lewą w prawo.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)