Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2013
Dajmy czas Bieglerowi. Kiedy przyszedł miał drużynę właściwie w rozsypce, kadra jakaś była, ale rozbita mentalnie. Facet miał niewiele ponad pół roku na złożenie wszystkiego do kupy. Kilku zawodników musiał przekonać do gry w reprezentacji. Nie wyglądało to źle, niestety dzisiaj coś się zacięło, szczególnie w 2 połowie. Obawiałem się Węgrów, wyraźnie nam nie leżą. Realistycznie liczyłem na ćwierćfinał - cóż, nie udało się. Brakowało mi trochę Jurkiewicza, który jest takim prawdziwym gladiatorem, potrafił naprawdę utrzymać naszą obronę w kupie. Niech teraz trener Biegler spokojnie zbiera kadrę, obserwuje nowych młodych. Może w eliminacjach do ME 2014 będzie to wyglądało lepiej. Oby, bądźmy dobrej myśli, bo jest potencjał w tej drużynie.
Reply
Wczoraj zagraliśmy najgorszy mecz na mistrzostwach w każdym calu,nie zawiódł tylko B. Jurecki,ale sam On nas nie wprowadzi do ćwierćfinału
Reply
No cóż, trzeba przełknąć gorzką pigułkę. Po fazie grupowej myślałem, że możemy zajść daleko, a tu Węgrzy pozbawili nas marzeń. Ale szczerze przyznam, że należała się wygrana Węgrom, zagrali od nas dużo lepiej. Mieli dobrą obronę i bramkarza, który nie raz ratował ich przed stratą bramki. Chociaż pierwsza połowa dawała nadziei, przecież przegrywaliśmy jedną bramką. Znów początek drugiej połowy zaspany. Potem już Węgrzy się rozpędzili i byli nie do pokonania. Popieram Brillante. Biegler nie miał dużo czasu, żeby znów stworzyć zespół za czasów Wenty. Przed nami eliminacje do ME, bodajże pierwszy mecz jakoś w kwietniu ze Szwedami. Ciężki bój się szykuje, więc do tego kwietnia też dużo czasu nie ma.
Kibicujmy Naszym bez względu na wynik w tegorocznych MŚ, nie zawsze przecież jest się na szczycie.

E; Poprawki.
Reply
W którym roku next ME?


Ja nie rozumiem tylko trochę trenera, czemu on trzymał non-stop Szmala?! Zmienić na Wicharego a nie tylko Szmal , do karnych Orzechowski i Jurecki SmileNo ale nic, trener jest dopiero od pół roku ,mam nadzieję że na następnych dojdziemy do ćwierćfinału. Chociaż też bardzo gratuluje Polakom , bo samo wygranie z Serbią nie było łatwo. A nawet jak by my wygrali z Węgrami to by my dostali ładnie w tyłek od Dani.
Reply
Information 
W 2014 roku, czyli na przyszły. A w 2015 znów MŚ, ale tym razem w Katarze.
Reply
Byli lepsi , tylko tyle można ująć a teraz już się nie przechwalać Tongue
Reply
Jezuuu, worek do bicia to był...
Dla mnie nasz ten trener Biegler to porażka, bo ja nie wiem kto daje Kubisztalowi i Orzechowskiemu karne, Jureckiemu by dał i bramka. Wenta pro!
Dziwi mnie to, że zawsze jak z kimś gramy to bramkarze tak fenomenalnie bronią, ale to my po prostu rzucamy w bramkarza, to wszystko.
Reply
Marcin Lijewski definitywnie kończy karierę. Szkoda, mało kto zrobił tyle dla reprezetacji, co on.

Nasza skuteczność na MŚ była bardzo niska, ale obrona była całkiem niezła. Troszkę się potwierdza opinia, że Biegler to specjalista od gry obronnej. 2/3 lata temu Polacy potrafili rzucać bramkę za bramką, nie można - ot tak - zapomnieć jak się rzuca. Problem musiał być w psychice i dobrej taktyce rywala - Węgrzy kapitalnie grali wysoką obroną, właściwie nie mogliśmy ładnej składnej akcji zrobić.
Reply
Brawo dla chłopaków, mimo wszystko. W końcu mamy ME u nas.

Ej, ludzie mamy ligę trzeba młodych chłopaków brać do drużyny
Reply
Wyniki 1/4:

Hiszpania 28:24 Niemcy
Słowenia 28:27 Rosja
Dania 28:26 Węgry
Chorwacja 30-23 Francja
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)