Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2013
Ja najbardziej będę wspominać słowa Wenty: ''Piętnaście sekund, dużo czasu!'', ''Pusta bramka GOL GOL'' coś pięknego. Mowa o meczu Polska - Norwegia
Reply
Pierwsza i ostatnia porażka na turnieju. :3
Mam nadzieję. ._.


Ale to co zrobił Jaszka (bodajże) było magiczne. Jedną ręką przejąć podanie...
Reply
Zwracam Szmalowi honor. Uratował nam tyłek w ostatniej minucie.. Z Koreą to już wygramy na 100% i nie ma się co martwić!
POLSKA! Big Grin
Reply
Wygrać z Koreą i 2/1 miejsce pewne,bo jutro gra Słowenia z Serbią,i ten kto wygra będzie na dobrej drodze aby awansować z 1-szego miejsca.Trzeba rozbić komputerki i awans z 1 miejsca i gra z Algierią/Egiptem/Węgrami prawie pewna.
Ps.szkoda,że nie jesteśmy w 1/2 grupie,bo wg mnie akurat z Danią,Niemcami,Macedonią,Francją możemy wygrać.Najbardziej obawiam się właśnie gospodarzy i Chorwatów.
Reply
Brick 
Dania. Ich musimy się obawiać, bo są piekielnie mocni.
Wilbek strasznie oszczędza skład, szczególnie Hansena. Dania ma na każdej pozycji mocnego zawodnika i dobrą ławkę. Nie wiem jak spisuje się ich drugi bramkarz, ale jakby był Marcus Cleverly to byliby pewno jeszcze mocniejsi. Według mnie faworyt imprezy.

Niemcy, Macedonia - do ogarnia. Francja - są słabsi niż np. 2 lata temu, ale to nadal mocna drużyna.

Chorwacja - mocna drużyna, musimy się ich obawiać.
Węgry - na IO byli mocni, jednak myślę, że są do ogrania i to bez zawału Big Grin

Przydałoby się wygrać z Koreą większym wynikiem, niż zrobiła to Słowenia.
Reply
IO to IO,tam się dzieją różne cuda.Jak polacy w kopaną wygrali też był szok.Dla mnie Węgrzy są słabsi od Serbów.Z Chorwacją się gra piekielnie trudno,oni grają bardo szybko,nigdy nam z nimi nie szło Angry.

Ps.Kubisztal jednak nie jest taki tragiczny,bardzo celny i mocny rzut ma,tylko nie wiem ,kto mu dawał te karne.
Reply
Dzisiejsze emocje były porównywalne do tych kiedy Polska grała z Rosją na euro 2012 Big Grin
Reply
Przecież od zawsze jest wiadome, że ręczna bardziej emocjonuje niż nożna. Cały czas się coś dzieje, często sekundy przed końcem meczu się wygrywa[ tak, zwłaszcza Polska Big Grin ], a w nożnej większość czasu to smętne kopanie. JA od słynnego meczu z Norwegią pamiętam słynny mecz z Danią i kapitalną końcówke Wicharego Big Grin
Reply
Wichary też jest dobry, ale trener powinien dawać mu, więcej razy szanse, bo momentami broni zdecydowanie lepiej od Szmala.
Reply
Big Grin Prawie jak Polacy


Mroczny Tropiciel:
Zgadzam się.
Szmal niby jest 1 bramkarzem reprezentacji, ale jeśli nie broni przed kilka minut, to powinien wejść Wichary. Wtedy, nawet gdyby Wichurze nie szło, to Szmal popatrzy na to z innej perspektywy i być może zachowa się inaczej w bramce.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)