Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki Narciarskie - temat dyskusyjny
2 zawodników nie wygra indywidualnie...Z całym szacunkiem dla Kasaiego bardzo go lubię,ale końcówka drugiej dziesiątki to jego max możliwości obecnie.To nie mieszany.Słoweńcy nie mają szans - zawsze tym samym składem skaczą,Hvala jest podłamany na pewno występami,Tepesa nie znoszę,podobny do Kota u nas,tatuś mu dobrego wiatru nie daje to strzela focha. Kranjecowi nie pasują te skocznie,tylko Prevc jest na fali.
Reply
Japończycy już nie raz pokazali, że indywidualnie jacyś megamocni nie są, ale w drużynie potrafią się zebrać i zaskoczyć.

Austria 1108.6
Niemcy 1108.5
Norwegia 1108.0
Polska 1087.9
Słowenia 1072.1

Tak sobie podliczyłem skoki 4 najlepszych zawodników z danych reprezentacji. Różnice minimalne, ciężko wskazać faworyta. Jeśli Maciek u nas nieco lepiej się spisze to będziemy mieli porównywalną notę do tej trójki. Big Grin
Reply
Star 
W tamtym sezonie.Nie w tym.
Reply
Thumbs Down 
Różnie może być w sobotę w drużynówce.. dużo drużyn ma szanse na medal , Polacy przy odrobinie szczęścia mogliby się na brąz załapać , jeżeli nikt u nas za bardzo nie zepsuję skoku. Austriacy teraz nie są na pewno faworytami do złota, nie mają takiej formy co kiedyś. Słoweńcy , Niemcy i Norwegowie mają porównywalny poziom , ale są do pokonania. Takie moje zdanie Big Grin.
Reply
Jeśli szanowny pępuś "Maciek" będzie miał ochotę wystąpić w drużynówce,znając go może strzelić focha i wrócić do polski, albo specjalnie będzie skakał źle.
Reply
Quote:jbl:
Jeżeli Stoch zdąży wytrzeźwieć do drużynówki ,to mamy szanse na medal Smile


Złoty medalista konkursu na dużej skoczni Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki i Piotr Żyła nie wezmą udziału w piątkowym treningu przed zawodami drużynowymi w narciarskich mistrzostwach świata w Predazzo - poinformował trener kadry Łukasz Kruczek.

Ten tego CoolDDDD


1000 post Big Grin
Reply
http://skijumping.pl/live-b/ - Trwa trening Smile
Reply
A wiecie że Stoch wygrał wczoraj?
Reply
Wiemy.
Reply
Kurde, jakim cudem?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)