Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki Narciarskie - temat dyskusyjny
15:00

Akurat leci jak widzę Big Grin
Reply
Dzieki, wlasnie widzialem skok Kota. Big Grin 6 na razie, Zyla 2. Tongue Skakalo 33 jak na razie. Big Grin Teraz mala przerwa bo znow warunki niekorzystynne.
Reply
Rainbow 
Stoch skacze !!!

125,5 ja się zabije!!!
Reply
NIE DMUCHAĆ! Bo jeszcze straci punkty za wiatr ! Smile
Reply
Dobrze jest Zyla 5, Mietus 7, Kot chyba 13 lub co kolo tego, Stoch 18, mysle ze Stoch sie poprawi, oby Zyla i Mietus, Kot utrzymali te pozycje lub poprawili Big Grin
Ciekawe czy Hvala sie spali czy nie .;d
Reply
Ale Miętus to rozwalił system. Huh
Reply
gdzie wy to ogladaciee? bo zadnych nie ma skokow Cry
Reply
1 zwycięstwo Hvali w karierze. Gratulacje. Oby poszedł w ślady swojego rodaka Peterki i wygrał wiele konkursów, bo przyszłość jest przed nim wielka.

2 miejsce dla Takeuchiego, kolejna niespodzianka i zarazem największy sukces w karierze Japończyka.

3 miejsce dla Schlierenzauera. Szczerze mówiąc, po przerwie serii spodziewałem się, że Gregor w 2 serii przebije Hvalę i wygra kolejny konkurs. Jednak jak popatrzyłem na wskaźnik wiatru, gdzie po wyjściu z progu wiatr miał prędkość 4 m/s - w dodatku boczny - to wiedziałem, że Austriak może mieć problem. Od razu po wyjściu z progu dostał podmuch, trochę nim machało, ale ustabilizował i poleciał daleko. Jak po chwili okazało się, za mało, żeby wygrać.

Wpadki Freitaga, Hildego i Koflera. Ten ostatni wydaje się być zupełnie bez formy i nie zdziwię się, jeśli nie pojedzie na MŚ.

Polacy: 6 Żyła, 9 Stoch, 12 Miętus, 14 Kot. To jest dla mnie czwórka na mistrzostwa + rezerwa Kubacki. Kubacki ma to do siebie, że dobrze skacze w treningach/kwalifikacjach, a w konkursie jest słabo. Kapitalny skok Miętusa w pierwszej, tylko 1.5m od rekordu. Żyła bardzo dobrze w obu seriach, Stoch - mogło być lepiej w pierwszej, Kot - w miarę dobrze, troszkę może zabrakło metrów w drugim skoku.

W PŚ też ciekawie. Stoch traci tylko 57pkt do trzeciego Jacobsena. Jednak priorytetem są MŚ w Val di Fiemme. Oby tam był medal indywidualny i kto wie, może i drużynowy. Big Grin Oby.
Reply
Stoch zdyskwalifikowany. ;x
Reply
Za strój dyskwalifikacja Sad - pewnie był za duży Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)