Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki Narciarskie - temat dyskusyjny
Brick 
Te konkursy w Harrahovie to jakaś paranoja...
Reply
Kurde co jest z tą prędkością na progu z Stochem? Mieć prędkość 97.7 km/h a Shliri z gorszej belki lepsza prędkość. Kranjec, Stjernen każdy miał lepsza prędkość od Stocha. Kurde te narty aż tak źle są nasmarowane? Tylko polacy w większości mają aż tak złe prędkości. Zwolnić tych smarowaczy bo to aż żal patrzec na takie prędkości. A i moglibyście mi dać filmik z tą bulą Kubackiego? Bo akurat nie widzialem tego skoku.
Reply
Kowalczyk ma to samo z nartami, hah
Reply
Miętus 159.5 Smile
Reply
Information 
xd To widać, że ci którzy smarują narty polakom to powinni byc zwolnieni.

Ogólnie te zmiany belk w pierwszej serii zepsuły konkurs a ta druga seria to już całkowicie.
Reply
Kowalczyk to nie wina nart.Widziała,że zaczynają ją wyprzedzać,to musiała jakiś pretekst znaleźć.A później finiszowała tak,że mało się nie wywróciła.Wczoraj to samo - zaczęły ją wyprzedzać to zeszła.
Reply
Dobrze powiedziane Tongue
Kowalczyk jest dla mnie zerem. Gdyby nie to, ze Bjoergen nie brala udzialu w TTS, to Kowalczyk bylaby z tylu.
A media jej tak lizą dupe Tongue
Reply
Heart 
Tepes pierwszy bo go tata puszcza Sad
Reply
Kowalczyk nie lubiłem nigdy - zawsze szuka jakiś wymówek ,no chyba,że zrobi coś w stylu tego co wczoraj.Cieszyłem się ze złotego medalu na IO,choć 10x bardziej chciałem aby jeśli już to zdobył go Adaś.Bjoergen to ćpun,ale nie można ciągle zwalać na te leki.Co jakiś czas musi mieć słabszy dzień.
Reply
Gratulacje dla sędziów, bo pierwszego konkursu Gregor nie powinien wygrać. No sorry, widziałem dzisiaj z 30 ładniejszych skoków, które zostały ocenione gorzej. A jak wiemy - wygrał notami.
W drugim wygrał zasłużenie i tu nie mam pretensji.

Ciekawie oceny wystawiał czeski sędzia, który dał Maturze niską, żeby wysokie weszły, a innym wysokie, żeby ta odpadła i weszły niższe Big Grin

Polacy średnio, ale nie było źle.
______

Ostatnio sobie myślałem, że skoro na HS200 (Kulm) da się skoczyć te 220m i ustać (no co jak co, ale Nagiller upadł dlatego, że mu się narta wypięła), to na HS205 w Harrachovie też się da. Tepes mógł ciągnąc ponad 225m, ale wtedy by sobie coś zrobił. Natomiast przy odpowiedniej paraboli ponad 220m jest tutaj realne (jeśli skoczek wyląduje tak jak Hautamaeki w Planicy na 235,5m).
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)