Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki Narciarskie - temat dyskusyjny
Widziałem. Ładny skok Smile

Lance Armstrong:

Jego skok był NICZEGO sobie Smile , Uważam , ze Roar Ljokelsoey był dobrym skoczkiem , ale nie pokroju Małysza lub Nykaenena (ten , co zdobył 4 Kryształowe Kule) Big Grin
Reply
Lotnik,na normalnej skoczni taki-sobie,podobnie jak Kranjec czy Koch.Kilka sezonów miał dobrych,jednak nigdy nie był jakiś wspaniały.
Reply
Lightbulb 
Skocznia w Vikersund jest dość dziwna dla kibiców. Może to wina kamery, która w specyficzny sposób pokazuje wyjście z progu i pierwszą fazę lotu. Szkoda, że nie mamy takiego widoku jak np. w Innsbrucku, gdzie jedna kamera pokazuje wyjście z progu, cały lot i lądowanie. Tam jest to idealnie zrobione.
Skocznia w Vikersund jest naturalnie osłonięta, ponieważ jest tak jakby wbita w górę, co tworzy sześciometrowe wiatrochrony, ale też wymusza na organizatorach niefajne ustawienie kamery.
_________________

To prawda, że wszystkie mamuty na świecie zaprojektował Janez Gorisek? Nawet tego z USA?

Marzy mi się skocznia mamucia w Polsce Big Grin
Reply
Oglądacie dzisiaj kwalifikacje o 17 30???

dół-
Oj tam Oj tam Tongue
Reply
Raczej kwalifikacje Big Grin
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=tLCNfSYQW64

20 lat temu to kasai umiał skakać Cool.
Reply
15.5 za takie lądowanie...W dzisiejszych skokach by dostał 17.5.
Reply
Kasai i dzisiaj ładnie skacze. Może nie jest w czołówce, ale on ma 40 lat i skacze dalej. Ba, nawet chce wystartować w IO w Soczi. Podziwiać takiego sportowca.
Reply
Marzeniem Kasaiego jest medal IO.Znając go,będzie skakał do 70 lat żeby go zdobyć.To prawdziwy wzór,każdy skoczek ma do niego największy szacunek
Reply
Dlatego piszę. Tym bardziej, że na razie skoczkowie japońscy nie pokazują się z dobrej strony, nie licząc Noriakiego. Jak napisałem, ma on 40 lat, Ci młodzi powinni brać z niego przykład.
A tak patrząc na naszych Polaków. w Turnieju Czterech Skoczni pokazali się z dobrej strony. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)