Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skateboarding
Yyy że jakim, ale co z tą grubością jeszcze...
Reply
Smile 
Zobacz,może twój tato ma.
http://www.google.pl/search?tbm=isch&hl=....1.0.3.1l5
Reply
Chyba ta nie chce mi się szukać, a co z tą grubością ?
Reply
15 - śledzisz mnie Big Grin ? Hehe nie no żartuję.

Dyabeu:
Trzeba się zawsze cieszyć Smile
Reply
Dokładnie to nie wiem ,bo kiedy ja że deska sama skręcała to poszedłem po narzędzia i znalazłem 2 klucz nasadowe i pamiętam że tylko 1 pasował.Jutro Ci napiszę ,bo narzędzie są w 2 budynku niestety oddalonym o jakieś 10m,a ja się tam boję iść bo u mnie na podwórku czasami agresywne jeżę chodzą,nie dawno temu bym prawie na niego nadepnął i bym pewnie dzisiaj leżał w szpitalu.
Reply
Ja mam tak luźną deskę, ale powiem, że jak przejechałem się na takiej sztywnej to strasznie dziwnie i wolę taką "rozklikotaną" Big Grin

Ogólnie Heel już mi wchodzi Big Grin
Reply
Uuu.
Ice cro:
A może Ty znasz się na wielkości tych desek ? Czy tam grubości...
Reply
Ja mam blat Jart, ale nie pamiętam jaką mam, coś 7,5 i powiem tyle, żadnej deski w życiu nie złamałem. A to co mam to blat Jart z papierem dałem 180zł, a trucki i reszta to z całej deski za 100zł, i ogólnie łożyska wsadzam jakie mam z tych desek Big Grin i jeżdżę, liczą się chęci, nie ma deski "samograjki"!
Reply
Że jak może coś dla początkujących ? Jak zmierzyć tą grubość i jaka powinna być dla początkujących ta grubość ?
Reply
Heh, moja pierwsza deska to plastik(rybka), na niej nic się nie dało zrobić. Kupiłem jakąś SMJ(chyba dobrze napisałem) za 80zł i można powiedzieć, że była to konkretniejsza deska i normalnie można tricki robić. Wiadomo jest się pro to chce się lepszy sprzęt zrozumiałem. Niestety nie mogę Ci powiedzieć. Ja gdy kupowałem pierwszą 5klasa podstawówki, heh to nawet na necie nie sprawdzałem w jakimś sklepie sportowym kupiłem.

Pozdro!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)