Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skateboarding
3.6 flipa ja uczyłem się parę miesięcy, a długo jeździłem już na desce. Musisz ogarnąć go sam, filmik może cię tylko nakierować jak go robić, ale musze ostrzec, że moim zdaniem crooks i trójka to jedne z najgorszych do opanowania trików. Tongue Ale jak się nauczysz będziesz siekał trójke przy każdej okazji Big Grin
Reply
Co mam zrobić, żeby udało mi się shove-it`a? Skaczę do przodu, ale boję się postawić przednią nogę.
Reply
Nie bój się. To naturalne, że parę razy możesz się ,,walnąć'', ale to nic złego. Jak nie upadniesz to się nie nauczysz. Jak się boisz staraj się wysoko podskoczyć i postawić nogę tak by się nie uderzyć i nie wyrzucaj deski wysoko w górę, tylko pokieruj ją niziutko przy ziemi.
Reply
Tak właśnie robię i uczyłem się wcześniej, dostałem swoją deskę i musiałem zaczynać od nowa, a w międzyczasie zaliczyłem z 10 porządnych gleb.
Reply
Nie musisz próbować na betonie, weź deskę i idź np. na nisko skoszoną trawę. Nie będziesz się tak bał upadku, przełamiesz się, zlądujesz parę razy i strach minie i w sumie tyle. Bo lądowanie na trawie to takie trochę oszustwo, robiłem na niej inward heela, a na betonie nie potrafiłem już powtórzyć Tongue
Reply
Nie mam takiego miejsca w pobliżu.
Reply
Skocz lekko do przodu, albo idź do np. płotu. Ja tak mam wyobrażam sobie że jadę na ten płot, i jak miałbym upaść to wtedy złapie się płotu. Tongue Czyli zrób lekki odstęp od płotu, podjedź lekko i skocz do przodu, a jak miałbyś się "wywalić" to złapiesz się płota.

Mi to bardzo pomogło.
Reply
Weźcie z tego co widzę to nakupowali sobie deski z dekatlonu lub sportowego i leżą tylko w kątach pokojów.Strata pieniędzy. Wink Śmigam zajawkowo regularnie 5 rok, zaczynałem od trików oldschoolowych typu oliee indy graby bolonesy tego pokroju triki. W tej chwili robię bardziej techniczne triki wymienię pare chyba już nie będę pisał o kickflipie bo to podstawa Smile
TRIKI

NORMAL: Frontside KickFlip,Backside Flip,Frontside BS na rurce,50-50,Feeble Grind, 360 shove-it,Hospital Flip od czasu do czasu wejdzie..
FAKIE: Backside Heelflip,360 flip,backside Kickflip,Bigspin Kickflip,frontside - backside oliee 360
SWITCH: Kickflip,Frontside Oliee
NOLIEE: Frontside Oliee,360 shove-it w dwie mańki

To nie wszystkie triczki nie miałem ochoty wypisywać jakiś najbanalniejszych .
SPRZĘT

Deck: Jart Rasta Fury rozmiar 8.25 (2013)
Truki: Krux(z przydatnym otwieraczem do piwa)
Kółka: Plan B Nixon
Łożyska: Flip abec 7
Gumki: Bones Hardcore Bushings Medium
Grip: Mob Grip

To chyba tyle w tym temacie na dzisiejszy dzień...
Pozdrawiam Wszystkich zajawka pełną mordą ! . Big Grin
Reply
Wink 
Póki co, odpuszczam sobie shove`a i uczę się wskakiwać, ale prawie zawsze schodzę z deski po lądowaniu. Nie wiem co mam zrobić macie jakieś wskazówki?
Reply
Big Grin 
Ja mam jedną dobrą radę- KATOWAĆ! Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)