Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skateboarding
Na blind'dzie nie jeździłem,więc nie wiem.Na twoim miejscu kupiłbym Plan B. Ja miałem dużo blatów poczynając od amoka,do deathwischa,zero czy nervousa.Najlepsze wspomnienia mam związane z nervousem.Na twoim miejscu sam złożyłbym sobie secik,zamiast kupywać już złożony.
Reply
Brick 
Polecam Ci złożenie własnego seta, może wyjść trochę drożej, ale to jak poszperasz w internecie i wynajdziesz jakieś zniżki w różnych skateshopach . Z tych kompletnych deskorolek bierz Blida albo Almosta, który bardziej Ci się podoba bo obie marki są dobre. Smile
Reply
Lanserek:
Co powiecie na tracki Bulleta , czy jakoś tak Tongue , ale wątpię że za 350 skręcę dobrego seta , no chyba że 400 jakoś nazbieram Cry

Ale za same trucki i lepsz deck to około 370 złoty + łożyska , montażówki , grip itp. to około 500 więc raczej odpada
Reply
Co ty, Elementy nie są jakieś super, ale się spisują.Najwyżej nie jeździłaś się wyrażę "hardcorowo".Ogólnie to widzę teraz każdy ma blacik Zero, albo Plan B.
Reply
Deathwish'e też są dobre. Mój przyjaciel śmiga od 1 roku, a jeździ "hardcorowo" i jak na razie tylko tail mu trochę się starł.
Reply
Tail to się ściera w każdej desce.:x No chyba,że pozerujesz,a nie jeździsz.

Gafrer:
Ja z zero mam złe przeżycia nie polecam osobiście,ale jak kto woli.

Usfaras:
Nie znam takiej firmy szczerze. Nie przesadzaj,że 500 zł,za 400 już dobry secik złożysz.
Reply
Podaj ze strony free waya dobry set za 400 zł samemu składany ,jak dasz masz + dołóż łożyska , montażówki , 2x kingpiny
Reply
Znam takiego prosa który kręci hardflipy i ogólnie 36 flipy na gapach, śmiga na zero i blat trzyma mu już około 5 miesięcy.
Mi na początku jazdy Amok trzymał chyba z 10 miesięcy, ale jak zaczyna się już kręcić variale, halfcab flipy itd to jest ciężko, deck się niszczy, robią się czipsy i ogólnie.
Teraz planuje kupić jakiś deck z bardzo mocnym concavem, jakiś Zero, DeathWish, może Youth? Słyszałem że Youthy dają radę
Reply
Filharmoni i Nervous też niczego sobie Tongue
Reply
Nervousa nie chcę, wszyscy jeżdżą na Nervousach i nie odróżniałbym swojego decku.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)