Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skateboarding
Ogarnij dobrze ollie w jeździe. Automatycznie nauczysz się wskakiwać na coś.
Reply
Nie jeździłem 2 miesiące i chyba sytuacja z kręgosłupem wraca do normy , będę katował na wyższe ollie,shove ita i kickflipa.Muszę ogarnąć nowe butki.
PS.Przez całą zimę jeździłem na blacie miałem fajnego kickera , ale nauczyłem się rozbiegać z deską i na nią wskakiwać i cavemana w jeździe.Ostatnio siadł mi dropping in z 50cm grindboxa.
Reply
W jeździe robię normalnie, ale jak mam na coś wskoczyć/zeskoczyć albo nawet przeskoczyć studzienkę, to mi albo tylna noga spada z deski, albo w ogóle nie robię ollie.
Dzisiaj byłem 4h na desce, już prawie mi Rock'n'roll wychodzi Wink Ale z minirampy/quotera czy jakoś tak boje się zjechać Big Grin Kolega zjechał, ale za pierwszym razem zaliczył ostrą glebę i przez to strachu nie mogę ogarnąć.
Reply
Boisz się po prostu Smile musisz się przełamać.
Reply
Już mówię sobie, nie ma opcji że nie zrobię, już jestem pewny ale Bum, dupa blada Angry
Reply
Też tak miałem. Pamiętam że strasznie bałem się skoczyć przez deck. Skakałem pod krawężnik itd ale bałem się decku no i w końcu przeskoczyłem, próbowałem, przełamałem strach. Na pałe, jak umrzesz to w imię deski.
Reply
Jutro muszę przeskoczyć, sprawa honoru Big Grin Ogółem mamy fajny skatepark, bo prawie nikt na nim nie siedzi Wink
Reply
ja przez ostatni tydzień prawie codziennie na desce byłem Cool Katowałem Kicka w jeździe a wczoraj kicka z krawężnika / pod krawężnik Tongue
Ogółem znowu heela umiem Cool co prawda wyjdzie powiedzmy 1 na 5-7 prób ale jest Blush
Reply
Siemka, kiedyś kupiłem deskę chyba axera 9 warstw. Kiedyś na niej ollie umiałem robić. Jakieś 1 miech temu byłem na skejtparku i ja mówiłem że zwalona deska. A wszyscy mówili że nie do końca. To prawda? Nie znam się ale chyba 9 warstw to źle. Chyba jednak wolę na bmx pośmigać Tongue
Reply
7 warstw najwyżej Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)